BİZDEN HABERLER

TEB ve Kınay Petrol’ün Hasat Kart ile Ortak Çalışması:

Kınay Petrol ve Türk Ekonomi Bankasının ortak çalışması sonucu artık Harman kart sahibi çiftçiler Kınay Petrol’den aldıkları yakıtı 5 ay vadeli % 0 faiz ile alacaklar. Bu sayede çiftçimizin ekim zamanı mazot ihtiyacını karşılayıp, hasat zamanı ücretlerini ödeyecekler. Bu anlaşmayla birlikte yakın sürede Kınay Petrol Trakya’nın merkez sıfatı taşıyan köylerinde küçük köy istasyonları yapıp bu ihtiyacın karşılanmasını kolaylaştıracak.

Tanker Filomuz Büyüyor:

Kınay Grup 7 olan akaryakıt tankeri sayısını aldığı yeni Ford Cargo ile 8’e çıkarttı. Yakında yeni tankerlerde buluşacak grup, daha hızlı ve daha geniş alana hizmet etmeyi planlıyor. Yeni akaryakıt tankerlerinin tanklarında Aleminyum malzeme kullanımı ile de paslanmaya karşı önlemini alıp, yakıt kalitesinin bozulmamasını garanti ediyor. Böylece eskiden pas riski olan tanklar ortadan kalkıyor. (Buraya Resimler gelecek)

Tankerlerimiz  Online Takipte:

Arvento Araç Takip Sistemini tankerlerine entegre eden firmamız, araçlarını anında takip ediyor ve herhangi bir acil durumu bilgisayarlarından görebiliyor. Araçlara kapak sensörlerinin takılmasıyla birlikte Dolum tesisinden çıkan araç ulaştığı depoya gelmeden vanaların bulunduğu kapağı açamıyor. Böylece suistimale açık olan yakıt vanalarınında güvenlik altına alındı.